Mazlíčci

16. srpna 2010 v 21:31 | M&E Sims 2
pets

Co by to bylo za život bez roztomilých chlupatých kamarádů? Nechte ve svém domě běhat psy, hrajte si s kočkami, povídejte si s papoušky a pořiďte si křečkouny (úžasně vyšlechtěné víře z různých druhů hlodavců) a nezapomeňte na rybičky. Jediná nevýhoda je, že mazlíčky nemůžete přímo ovládat. Mazlíčci vašich simíků si s nimi hrají od října 2006.

Podrobnosti:Jak získat mazlíčka?: Je několik způsobů, jak si pořídit pejska nebo kočku. Při vytváření nové rodiny si je také vytvoříte. Můžete je adoptovat pomocí zvířecí adopční služby, koupit v obchodě, o někoho dostat, někomu dát, nebo se vám mohou narodit. Křečkouny a papoušky si také můžete koupit v obchodě, nebo si koupit v režimu nakupování klec, dát simíkovi příkaz a hned máte mazlíčka. Klece naleznete v režimu nakupování/ostatní/mazlíčci. A akvárium najdete v režimu nákupu/dekorace/ostatní.

Vytvořte si mazlíčka krok za krokem: Při vytváření nové domácnosti nezapomeňte na kočky a psy. Na začátku si vyberete, jestli chcete kočku, nebo psa. Pak na vás čeká 6 kroků k dokonalému mazlíčkovi. 1. Vymyslíte jméno, určíte věk a pohlaví a u psa vyberete, jestli dáte přednost malému plemenu, nebo milujete velké psy, co vám dají packy až na ramena. 2. Vyberte si z více než 22 psích ras a 15 druhů koček. Nechybí ty nejznámější jako jsou retrívři, bíglové, husky a z koček siamská, mainská mývalí, perská a spousta dalších. Buďte originální a vytvořte si vlastní rasu. 3. Jestli jste nespokojeni s barvou mazlíčka, prostě mu ji změňte a přidejte pár skvrn za uchem, nebo třeba na ocase. 4. Zmenšete mazlíčkovi uší, zvětšte oči, uhlaďte srst a doveďte zvíře k dokonalosti. 5. Obojky jsou vážně důležité. Máte tak větší šanci, že se vám ztracený tulák vrátí ještě někdy domů. 6. Chcete aktivního, přihlouplého a přátelského psa, nebo dáte přednost vybíravé, bojácné a chytré kočce? I na osobnosti podle zvěrokruhu záleží. Pak stačí už jen potvrdit a další člen domácnosti je na světě.

Potřeby a chování: Přestože je přímo neovládáte, mají své potřeby. Váš simík nesmí zapomínat na žrádlo a koupit psovi kost na žvýkání a kočce něco na škrábání. Psa musíte vyvenčit, kočka si vystačí s bedničkou a také se postará o svou hygienu, ale psa musíte občas vykoupat. Také je neignorujte a hrajte si s nimi, budete je milovat. Vadí vám, když čtyřnohý kamarád leze po nábytku, nebo ho dokonce kousá? Chcete, aby vám pes už neutíkal z vany a kočka přestala žrát vaši večeři? Naučte je poslouchat. Chvalte je, když jí zvířecí jídllo a vynadejte za ničení nábytku. Brzy váš miláček bude vychovaný. Záleží ale jen na vás, protože někdo má rád, když je neposlušného mazlíčka všude plno.

Povely: Vycvičte si svého psa i kočku. Váš simík je může naučit několik užitečných povelů, které se mazlíčkům mohou hodit i v práci. Naučte je dát pac, mluvit, dělat mrtvolu, zůstat stát a další. Potřebujete jen trochu času a trpělivosti, ale stojí to za tu snahu. Navíc si tak zlepšíte s vaším mazlíčkem vztahy.

Kariéra: Pokud máte napjatý rozpočet, nechte pracovat i vaše mazlíčky. Na výběr jsou 3 kariéry: showbusiness pro ty, kteří se chtějí proslavit, bezpečnostní služby pro ty nejodvážnější a sociální služby pro ty,kteří chtějí udělat něco pro své okolí. Na povýšení je potřeba umět nějaký ten povel. Který konkrétně, najdete u mazlíčkovi kariéry. Zaměstnání pro mazlíčka najdete v počítači nebo v novinách.

Šlechtění: Kdo by nechtěl vlastní malé tvorečky? Nechte zkřížit různá plemena a těšte se na výsledek, nebo zachovejte původní čistokrevnou rasu. Musíte mít doma 2 psy nebo 2 kočky opačného pohlaví, ale to psát ani nemusím. Potřebují mít spolu dost dobrý vztah, pak simík může přikázat mazlíčkovi, se kterým musí mít také dobrý vztah pokusit se o štěně/kotě s...jméno druhého mazlíčka. Doba do narození mláďat je asi o den kratší než u simíků.

Malá zvířata: Pokud vám přijde jako moc velká zodpovědnost starat se o psa nebo kočku, pořiďte svým simíkům alespoň křečkouna, papouška nebo rybičky. Stačí když je občas nakrmíte a vyčistíte klec. Rybičky jsou sice jen na pozorování, ale s křečkounem si můžete užít při hraní spoutu zábavy. Papouška můžete nechat létat po bytě a dokonce naučit mluvit. Je to zábavné a navíc simíkovi přibyde pár bodů dovednosti- charisma.

Vlkodlaci: Pokud máte rádi záhadné stvoření, je tohle něco pro vás.Ve dne vypadají jako obyčejní simíce, ale jak noc vystřídá den, zjistíte, že to obyčejní simíci nejsou. Mají hustou srst a podivný výraz v obličeji. Aby se simík stal vlkodlakem, musí ho jiný kousnout. Poznáte je podle černé srsti a svítících očí a jmenuje se Belmondo. Musí mít mezi sebou dobrý vztah. Těšte se na vlkodlaka v noci :)

Ostatní: Sice je tento datadisk zaměřen na chlupaté miláčky, ale přináší i jiné novinky. Encyklopedie herních tipů se může hodit díky užitečným radám. Při stavbě domu můžete srovnat terén se zemí, zdemolovat půlku domu a vytvořte si sbírky. Udržujte vaše mazlíčky šťastné, aby vám neutekli a vy nezjistili, že už je pravděpodobně nikdy nenajdete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama