Noční Život

14. srpna 2010 v 14:19 | M&E Sims 2

NZ

Nenechte své simíky sedět doma v pátek večer, když noc je tak dlouhá. Vytáhněte je do centra plného nekončící zábavy. Od podzima 2005 si simíci užívají života i v noci. Noční život je v pořadí druhý datadisk po univerzitě.

Podrobnosti:Aspirace po požitcích: Již při vytváření nového simíka můžete zvolit tuto aspiraci. Tihle simíci rozhodně nepatří mezi ty usedlé a nudné, kteří jsou buď v práci nebo doma. Budou šťastní, když je vezmete na večeři, nebo si zahrát bowling. Jsou to milovníci barů a zábavy a naopak nesnáší stres. Nechte je užít si svůj život naplno.

Přitažlivost a chemie: Podobné jako v obyčejném životě. Někdo vás přitahuje a někdo prostě ne. A bez přitažlivosti si můžete úsilí ušetřit na někoho jiného. Dobrá chemie se pozná podle blesků v panelu vztahů. Čím více blesků, tím lépe. Pokud váš simík myslí na toho druhého a je kolem myšlenkové bubliny srcový obláček, znamená to, že se mu dotyčný líbí. Ale pozor simíci se mohou i odpuzovat.

Rande: Konečně máte možnost pozvat simíka na opravdové rande a presvědčit se, jestli se k sobě simíci hodí. Když vás simík neodmítne čeká dvojici spoustu romantických chvilek. Během schůzky uvidíte "rande-metr", který ukazuje průběh schůzky. Snažte se, aby se rande oběma simíkům líbilo. V panelu přání a obav se dozvíte, co by váš simík chtěl se svým protějškem dělat a naopak čeho se má vyvarovat. Užijte si pomalé ploužáky a vášnivé polibky. Snažte se ukazatel průběhu schůzky naplnit co nejvíce a odměna vás nemine. Po schůzce snů dostane kytici růží s milostným vzkazem. Ale když se rande pokazí, obdrží simík nenávistný dopis.

Dohazovačka: Patří váš simík mezi stydlivější a dělá mu problémy se seznamovat? Nemusíte zoufat. Stačí zavolat cikánské dohazovačce a ona vám ráda pomůže. Jak moc vhodnou osobu nabídne, také závisí na částce, kterou jí zaplatíte. Takže nešetřete a nabídněte ji i maximum 5000 simoleonů. Dohazovačka vám také dá lektvar lásky č. 8,5. Stačí se napít a váš simík bude dočasně extra okouzlující bytost.

Auta: Simíci už nemusí čekat na taxi, ale mohou vyrazit do města svými vlastními auty. K dispozici máte různých 5 druhů aut od sportovních až po rodinné vozy. Na zahradě budete potřebovat trochu místa k umístění příjezdové cesty, nebo k postavení garáže. Brzy zjistíte, že auta neslouží jen jako dopravní prostředek, ale jen jako posezení a další věci.

Noční kluby aj.: Je jedno jestli jedete na dámskou jízdu, na rande, nebo jen tak singl. Hlavně si noc pořádně užít. V klubech to váš simík pořádně rozjede a dokonce si může zkusit být DJ. V restauraci se nechá usadit a jen počká až mu přinesou specialitu šéfkuchaře a nebo si může zahrát bowling. Centra nabízí spoustu možností, jak se pobavit a sejít se se svými přáteli.

Upíři: Stmívá se a upíři vylézají ze svých rakví, kde přes den spí. Není nic lepšího než když simíkovi v noci neklesají potřeby, ale pozor na sluneční paprsky. Ty upíry pomalu krutě zničí, takže se vyplatí mít doma rakev, kterou naleznete mezi postelemi. Rakev vašeho simíka- upíra ochrání před smrtícím světlem.
Jak udělat ze simíka upíra? Je to jednoduché. Upíři se zjevují nejčastěji v cetrech především v restauracích a kavárnách těsně po půlnoci. Musíte být trpěliví, když upíra nepotkáte hned napoprvé. Upíra poznáte na první pohled podle sněhově bílé pleti a často i odlišným outfitem. Pak už se stačí jen s upírem spřátelit a počkat, až vašeho simíka kousne. Po tomto polibku věčného života se simík stává upírem a může proměňovat ostatní simíky, se kterými má dobré vztahy, v upíry. Pokud chcete aby se váš simík, nebo jeho kamarád vrátil do normálu, stačí zavolat dohazovačku, která mu dá lektvar a po vypití se upír opět stává simíkem.

Ostatní: Jako v každém datadisku i tady najdete spousty nových věcí. Čeká na vás přes 125 nových předmětů. Např.: pult pro DJe, karaoke, rakve pro upíry, pokerový stolek, koule Electro Dance (na cvičení), fotokabinka, spousta oblečení, účesy atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama