Šťastnou Cestu

14. srpna 2010 v 14:22 | M&E Sims 2

sc

Nabídněte svým unaveným a vystresovaným simíkům pár dní odpočinku a zábavy v jedné z tří destinací. Opalujte se na překrásných plážích, užijte si relaxaci v horkých horských pramenech, nebo poznávajte exotiku Dálného východu. Zapomeňte na stereotyp a vychutnejte si každičký okamžik dovolené už od září 2007.

Podrobnosti:
Ostrov Twikkii: Fantastické přímořské letovisko, které stojí za návštěvu. Tady slovo spěch nemají ve slovníku. Tak si vezměte deku a v klidu běžte si užít den na nejbližší pláži. Kromě opalování a koupání můžete hledat mušle a postavit hrad z písku. Kreativnější simíci postaví lepší hrady než kreativní ignoranti. Zabydlete se v plážovém hotelu a ochutnejte ananasové překvapení. Vyjeďte si na vyhlídkový let helikoptérou, zkuste jízdu lodí s proskleným dnem a odvažte se a otestujte parasailing. Najděte ztracenou pirátskou loď a v ní možná vyvoláte ducha zpívajícího piráta, který vaše simíky naučí hrát písničku na harmoniku. Objevte staré ruiny a doufejte, že vám odhalí své tajemství. Jen si dejte pozor na slunce. Opravdu dost pálí a není nic horšího než si jako vzpomínku přivést akorát spálená záda.

Trojjazersko: Vyjeďte si do vysokých hor do oblasti Trojjazerska. Nechte své tělo odpočinout na čerstvém vzduchu v krásné přírodě plné modrých jezer a ponořte se do teplých horských pramenů. Zaházejte si sekerou, dejte si s někým souboj na kládách, ochutnejte místní lívance a večer si opékejte u táborového ohně. Vykašlete se na drahé hotely a ubytujte se v kempu. Ve stanu pod hvězdnou oblohou za teplých letních nocí se vašim simíkům budou zdát ty nejromantičtější sny.

Vesnice Takemizu: Pokud chcete poznat něco úplně jiného, než jste zvyklí, tato destinace je ta ideální. Dálný východ je plný zenových zahrad s bonsajemi. Zacvičte si taj-či, vychutnejte si šálek skvělého čaje a zahrajte si mahjong. Zaručeně vás okluzlí místní kultura, architektura a styl oblékání. Možná budete mít štěstí a naučíte se tady levitovat. Hledejte jednu studnu, která vám prozradí váš osud. A skutečně nelže- jedné mé simce řekla, že by si už měla vybrat a ona vážně v té době měla 2 lásky. Tak na co čekáte a vyražte na východ ještě dnes.

Líbánky: Máte doma dva zamilované simíky, kteří jsou zasnoubení a brzy je čeká jejich velký den? Naplánujte jim líbánky. Stačí si zarezervovat dovolenou ještě před svatbou a po výměně prstýnků a prvním manželském polibku můžou vyrazit. Nebo prožije svatbu přímo v některé z prázdninových destinací!!!

Zarezervovat, sbalit kufry a odlétáme: Dovolenou si můžete zarezervovat po telefonu nebo přes počítač. Vyberte si jestli pojedete na 3 dny a 2 noci nebo na max. délku 7 dnů a 6 nocí. Pak kdy pojedete- můžete hned nebo až za týden. Čím více si dovolenou zamluvíte dopředu, tím vás letenky vyjdou levněji. Nezapomeňte si vzít sebou rodinu, ale batolata a mazlíčci musí zůstat doma. Zavolejte chůvu a ona se o ně postará. Jakmile přijde čas odjezdu, přijede pro vaše simíky taxi, které je dopraví na pomyslné letiště a za chvíli jste na místě.

Ubytování: Máte na výběr 3 možnosti. Můžete si koupit vlastní prázdninový dům ve kterékoliv destinaci pomocí telefonu nebo počítače. Vyberte reality/koupit prázdninový dům. V domě můžete být stejně dlouho jako trvá normální délka dovolené, ale zařídíte si ho podle svých představ. Další možnosti jsou hotel a stanoviště, které naleznete na horách. Moc se neliší, platí se všude. Když přijedete do hotelu nebo kempu najděte si pokoj (nebo stan) a dejte rezervovat pokoj a pak stačí dojít na recepci a vyberte ubytovat se. Pokoje jsou po dvou, i když si sami postavíte pokoj s více postelemi (např. 3 postele), musíte si rezervovat 2 pokoje. Pokud nechcete být při pobytu na hotelu rušeni, nezapomeňte na cedulku nerušit, protože určitě nechcete, aby vaše simíky přistihla v nejlepším pokojová služba.

Jídlo: Kdo by nechtěl ochutnat místní speciality? V každé destinci naleznete ne obecních pozemcích stánky s občerstvením se třemi druhy jídla. Ani na hotelu si nemusíte sami vařit. Stačí vytočit službu a nechat si donést jídlo na pokoj.

Objevte místní tajemství: Dovolená není jen o odpočinku, ale i o poznávání místní kultury a zvyků. Spřátelte se s místními a naučte se jejich pozdravy. V každé destinaci můžete s průvodcem jet na 3 výlety,a nebo se ho i ostatních simíků zeptat na zajímavá místa. V lázních se můžete naučit nový druh masáže a doma si koupit masážní pult a dopřát masáž svým blízkým. Kupte si na památku suvenýry, nové oblečení a šperky. Zkuste vykopat poklad a když zrovna nevykopáte poklad, kámen, nebo neuděláte díru do vodovodního potrubí, možná najdete mapu na utajený pozemek, na kterém žije třeba čarodějnice, stačí tam zajet.

Šperky: Konečně vaši simíci mohou nosit náušnice, náramky, prsteny, hodinky a piercingy. Šperky můžete dát simíkovi už při jeho vytváření, nebo úpravou image v zrcadle. Můžete si nové šperky koupit do sbírky.

Fotky: Už nemusíte fotit jen vy, ale i vaší simíci. Dejte jim foťák do ruky a uvidíte, jak rádi zapózují. Je to podobné jako malování portrétu. Nafoťte ty nejkrásnější okamžiky. A pak nechte fotky vyvolat. Z více fotek bude fotoalbum a z jedné bude fotka v rámečku.

Zážitky z dovolené: Mezi vzpomínkami je seznam 45 položek se zážitkami. Čím více budete cestovat, tím víc se budou zaplňovat. Mezi zážitky např. patří: simík jel na výlet, objednání jídla na pokoj, vytvoření fotoalba, naučení se masáže, vítězství v souboji na kládách a další.

Vlastní destinace: Pokud vás neberou tyto 3 destinace, postavte si vlastní, ale nezapomeňte, že nelze moc dobře smíchat všechny 3 typy v 1. Postavte si vlastní lázně a hotely. Na to aby se stal z obyčejného obecního pozemku hotel, musíte mít cheat, který najdete v návodu.

Výhody dovolené: Po skvělé dovolené vás čeká odměna nejen v podobě opálení, ale i různé několikahodinové zlepšení simíka. Můžou mu pomaleji klesat potřeby, lépe dělat domácí úkoly, být okouzlující aj. Domů si přivezete spoustu vzpomínek, suvenýrů, fotek a nové přátele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama