Univerzita

14. srpna 2010 v 14:15 | M&E Sims 2

university

Přestaňte se bát o své děti, za kterých se stali teenageři a pošlete je na vysokou. Konečně si budou moci užít nekončících párty, přátel, lásek, ale i toho učení. Mladí dospělí studují už od března 2005.

Podrobnosti:Mladí dospělí:
Jde o novou věkovou kategorii mezi teenagerem a dospělým. Jakmile se z vašeho simíka stane teenager, můžete ho poslat studovat. Po příjezdu na univerzitu se z něj stane mladý dospělý. A v čem se liší? Má trochu jiné oblečení a vypadá starší. Mladí dospělí můžou mít sex, ale ještě ne děti. Také se můžou zasnoubit a po návratu z univerzity mít svatbu. Mladí dospělí jsou jen na univerzitě, takže tuhle věkovou kategorii můžete klidně vynechat, ale je to škoda.

Ubytování: Zabydlete se na koleji se skromnými pokoji, kde si nemusíte sami vařit a potkáte hodně nových přátel. Nebo se přidejte do jednoho ze spolků, jako je třeba dívčí spolek atd. Jestli je váš mladý simík při penězích může se zabydlet sám v domě, nebo s nějakými dalšími studenty, které hrajete taky. Jde o normální domácnost, kde jsou jen mladí.

Studium: Váš simík studuje 8 semestrů (4 roky), pokud ho dřív nevyloučí. Můžete si vybrat z 11 oborů: herectví, matematika, biologie, fyzika, politologie, psychologie, literatura, filosofie, ekonomie, výtvarné umění a dějepis. Hlavní obor si zvolíte na počítači a můžete si ho vybrat nebo změnit do třeťáku, pak už ne. Hlavní obor směřuje k určité budoucí kariéře, takže vybírejte podle simíkovi osobnosti a životního přání. Mezi dovednostmi, kde bývá kariéra, najdete studium vašeho simíka. Každý semestr byste měli získat pár nových bodů dovednosti, které budou zakroužkované, aby ukazatel byl celý otevřený a vy ho mohli naplnit. Na tomto ukazateli je čára. Když je simík pod čarou, měl by se začít pořádně snažit, ale pokud je nad čarou, je za vodou. Když je ukazatel naplněný na max., nemá cenu se už dál snažit, je nejlepší. A čím zlepšit simíkovi studijní úspěchy? Choďte na přednášky, dělejte úkoly a výzkumy a každý semestr napište semestrálku. Na konci každého semestru by váš simík měl jít na závěrečnou zkoušku, která rozhodne. Pokud simíkovi úspěchy jsou pod čarou, bude podmínečně vyloučen. Za úspěšné ukončení semestru může simík dostat pochvalu od děkana a stipendium. Stipendium se dá získat i jinými způsoby- např. existuje stipendium pro sirotky aj. Za každý dokončený semestr bude mít simík známku.

Co zatím doma?: Mladý simík je už v jiné domácnosti. Můžete hrát jen jeho a na původní rodinu se vykašlat. Nebo hrát i za rodinu a poslat další členy domácnosti studovat. Takže je možné, že málá sestřička, která byla při studentově odjezdu ještě batole, přijede studovat taky.

Zábava: Vysoká není jen o učení, ale hlavně o pořádné porci zábavy a to vám každý bývalý student potvrdí. A na simíky jí čeká opravdu dost. Zajděte si koupit do obchodu mobil, začněte chodit do fitka, nebo se vzdělávejte v knihovně. Když váš simík bude oblíbený a bude se přátelit s těmi správnými lidmi, může být pozván do řeckého domu, který mu přinese řadu privilégií a stane se členem dívčího nebo chlapeckého spolku, kam jen tak někdo nemá přístup. Začněte hrát na kytaru nebo na klávesy a založte si vlastní kapelu, která si i něco přivydělá. Pro milovníku PC tu je chat a maily. Můžete se stát vlivným simíkem a přimět někoho, aby za vás udělal úkoly, nebo dokonce semestrálku. Ale užít si velkou lásku je stejně nejlepší. Mladá láska je tak úžasná a navíc nehrozí těhotenství. Zasnubte se se svou láskou a bydlete spolu už na univerzitě. Studijním flákačům ale i těm ostatním pomůže k lepším známkám, když se vyspí s profesorem. Dál tu na vás kromě profesorů čekají další neovladatelné postavy, a to roztleskávačky a běžící naháči. Rozjeďte to na každé párty, ale nezapomeňte, že simíci pod čarou to mají spočítané.

Návrat domů: Když simík dokončí školu, vrací se do svého původního sousedství jako dospělý. Najdete ho v přihrádce s rodinami, které zatím nikde nebydlí.

Zombie: Svět nemrtvých je tady. Smradlavé namodralé zombie-simíci jsou mezi námi. Pokud vás tento svět láká, nechte vaše simíky stát se zombíky. Jak? Když vám někdo v rodině umře a je jedno jakou smrtí, stačí zavolat smrtku. Musíte mít speciální telefon,který se jmenuje oživomonitor. Získáte ho jako odměnu v kariéře paranormální jevy. Zavolejte smrtku, ať vám vrátí vašeho mrtvého simíka. Ale zadarmo to nebude. Když ji nabídnete maximum a blízko kolem té částky, vrátí vám simíka v původním stavu. Pokud jí nedáte skoro nic, tak se na vás zubatá s kosou vykašle. Ale když jí dáte asi tak 1000 simoleonů, přivedete na svět svého mrtvého simíka jako zombie. Zombie se pohybuje pomaleji než ostatní a nemůže mít děti.

Ostatní: Čeká na vás spoustu nových předmětů od nábytku a oblečení přes podlahy až k mobilům. Mobily seženete v obchodech v automatech společně s mp3. V nabídce práce naleznete 4 nové kariéry: paranormální jevy, zábavní průmysl, umělec a přírodní vědec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama