Volný Čas

14. srpna 2010 v 14:24 | M&E Sims 2

VC

Utečte z nudného a všedního života a nechte vaše simíky si užít plno zábavy. Objevte svůj talent v jedné z deseti zálib a dostaňte se až do sedmého nebe. Neláleží jestli vynikáte ve sportu, skvěle hrajete na housle, nebo patříte mezi filmové maniaky, stačí si jen najít to své a potkat nové přátele se stejnými koníčky. Svým koníčkům se simíci věnují od jara 2008.

Podrobnosti:Panel zálib: Naleznete v něm všech 10 zálib a počet bodů, které v dané zálibě má. Je to něco podobného jako body dovednosti s tím rozdílem, že body za záliby klesají, když se dané zálibě nevěnujete. Čím máte více bodů v dané zálibě, tím se vám otvírá více nových aktivit jako např. sýrová mísa, hledání ufa, proteinové koktejly a nakonec sedmé nebe.

Přirozený talent: Každý simík má nějaký talent, teď už jen stačí zjistit jaký. V panelu zálib ho poznáte podle stříbrného orámování některé ze zálib. Tato záliba pak simíka přitahuje trochu více než ostatní a jde mu rychleji.

Tajné spolky: Když se váš simík bude dostatečně věnovat nějaké zálibě a získá v ní alespoň 5 bodů z možných 10, přijde za ním zástupce tajného spolku a dá mu členskou kartu, kterou si už nemůže vzít zpět v případě, že by se simík přestal zálibě věnovat. Váš simík může odjet do sousedství Záliby,kde se nachází všechny tajné spolky. Ve spolkách se může seznámit s lidmi se stejnými koníčky a získat nové zkušenosti.

Sedmé nebe: Váš simík si už našel svoji oblíbenou zálibu, které se hodně věnuje. Jednoho dne, když se jí zrovna bude věnovat, začne zářit. Znamená to, že se právě dostal do sedmého nebe, když už má v dané zálibě plný počet bodů. Potřeby budou klesat pomaleji a on přestává vnímat okolí a je ponořen úplně do dané činnosti.

Kulinářství: Kdo by si nepřál připravovat ta nejlepší jídlá, která se rozplývají na jazyku? Ne každý dokáže ocenit tu výbornou chuť a aroma. Časem simíci začnou připravovat sýrové, brambůrkové a chuťovkové mísy. A nezapomeňte se zúčastnit kulinářských soutěžích, kde za vítězství získá peněžitou odměnu a trofej. Stačí aby se na obecním pozemku nacházel soutěžní stůl. Doporučuji soutěž na tajném pozemku.

Film a literatura: Radši sedíte v křesle s knížkou nebo koukáte na film?? Na tom nezáleží. Pro milovníky filmů jejich TV nabízí různé žánry od strašidelných jako je Vlkodlak přes drama, komedie až k dětským filmům. Ale nečekejte, že i vy se budete koukat 2 hodiny na film, tak až propracované to není, ale Sims 2 filmy jsou docela zajímavé. Ale jestli raději chcete za deštivého počasí si číst detektivku, historický román, nebo červenou knihovnu, není to problém. Zábavné je napsat si svůj vlastní román, kterému navrhnete obálku, vyberete prvky a poskládáte je postupně a nakonec napíšete stručný příběh. Brzy uvidíte, jestli je váš román úspěšný či nikoliv. A i na obálce záleží!

Hry: Jsou vhodné pro milovníky počítačů, ale i pro ty, kdo rádi hrají deskové hry od pokeru k mahjongu. Při hrách se rozhodně nudit nebude a poznáte, kdo z rodiny umí blafovat a kdo naopak neudrží vážnou tvář.

Sport: Vyjděte ven a zahrajte si fotbal. Pro vyšší simíky se bude hodit koš na basket. A když vás nudí obyčejný kulatý míč, můžete si zahrát ragby. A určitě je zábavnější házet na koš než se dřít v posilovně. Tak si už oblečte fotbalový dres.

Věda: Vynechte všechny předsudky, že o vědu se zajímají jen nudní šprti, kteří nemají moc přátel. Rozhodně to není pravda. A srandu si užijí i děti. Sledovat mravence co provádí je velmi zajímavé. Ale noc je pro vědu ta správná doba, když zjistíte, že teleskopem je lepší pozorovat hvězdy než vašeho souseda. Možná se vašemu simíkovi podaří najít novou kometu nebo souhvězdí. Ale musíte být na pozoru, protože se často stává při dostatečném počtu bodů, že vám simíka odnesou mimozemšťani. Jen klid, neublíží mu, ale bude těhotný a je jedno jestli je to holka nebo kluk. Za pár dní se můžete těšit na malé zelené mimino.

Umění a řemeslo: Kreativita je super věc. Začněte na hrnčírském kruhu s obyčejným talířem a dostaňte se až k vázám. Jestli vás nebaví často potkávat simíky ve stejném oblečení a chcete být originální? Ušijte si vlastní. Sice to chvíli trvá, než se k nim dopracujete od chňapek, ale výsledek stojí za to. I byt si zaslouží změnu díky vlastním obrazům. Také vaše fotky si můžete dát do Sims 2 a simík je dokáže namalovat. Stačí jít do dokumenty/EA Games/The Sims 2/pictures a můžete přidávat. Když obraz simík domaluje, nezapomeňte ho zarámovat. A pro batolata je k dispozici volnočasový stůl, na kterém si kreslí a nebo staví z kostek.

Kutilství: Stále něco rozebírat a dávat zpět dohromady je tak uklidňující. Až se vás přátelé zeptají, kde jste vzali tak úžasné auto, můžete klidně říct, že jste si ho opravili z jednoho vraku a nebudete lhát. Děti určitě ocení autíčka a letadla na dálkové ovládání. Také si můžete postavit model železnice s horami, stromy, městečkem a vodou. Pak už jen pošlete vlak od stanice ke stanici.

Fitness: Patří váš simík k těm aktivním, kteří mají radost, když ze sebe v posilovně dostanou maximum? Kdo by nechtěl mít vypracované tělo, super kondičku a zdraví. Fitness je tu přesně pro vás. Za 3 body bude váš simík moci jít běhat a klidně s sebou vzít i celou rodinu, přestože se ostatní o fitness nezajímají. Napřed krátká rozcvička a jde se běhat. Běhat mohou všechny věkové kategorie kromě mimin a batolat. Později budete moci si vyrobit proteinové koktejly dodávajíci energii.

Příroda: Není nic zdravějšího než si odpoledne vyjít na čerstvý vzduch na horskou túru. Pokud simík nemá čas na procházky vystačí si na zahradě. Stačí vzít dalekohled a pozorovat ptáky ve větvích, nebo vzít lupu a hledat brouky a vytvořit si vlastní sbírku.

Hudna a tanec: Klidní vyrovnaní simíci s dobrým hudebním sluchem se lépe naučí tančit nebo hrát na hudební nástroj. Vaši simíci si určitě zamilují balet a jeho baletní šaty. Vrzání na housle se neděste, simík se na ně brzy naučí hrát. A nezapomeňte na batolata a naučte je dětskou říkanku a uvidíte, jaká jsou roztromilá.

Vedlejší aspirace: Pokud vašemu simíkovi nestačí jedna přidejte mu další. Za významné události získá váš simík body, které bude moci utratit a i si vybrat druhou aspiraci. Výhody jsou rozděleny do 4 kategorií: potřeby, práce, hlavní a vedlejší aspirace. Potřeby a práce jsou pro všechny simíky stejné, liší se pouze hlavní a vedlejší aspiraci. Např. Simík po popularitě s vedlejší aspirací grilovaný sýr nikdy neuvaří babiččinu bramboračku. Čeká na vás nová, ale pouze vedlejší aspirace, grilovaný sýr. Takoví simíci budou šťastní, kdykoliv ho budou moci jíst, podávat, a nebo namalovat. Takoví cvoci do sýru. Mezi výhody patří např. pomalejší úbytek určitých potřeb, telefonáty ve 3, větší pravděpodobnost na narození dvojčat, snažší domluva se sociální pracovnicí, léčivá babiččina bramboračka, přátelé na vyšších místech a spousta dalších.

Ostatní: Vaši simíci mohou přijmout práci v nových 5 oborech: oceánolog, bavič, tanečník, architekt a tajný agent. O svých zálibách si simíci mohou přečíst v hobby magazínech, popovídat si o nich, nebo někoho jiného poučit. Čím více se budou vaši simíci věnovat svým oblíbeným zálibám, tím je větší pravděpodobnost, že je navštíví cikánka, která jim dá kouzelnou lampu. Z lampy vylétne džin a splní 3 přání. Jestli si rodiče se svými nemluvňaty neví rady, mohou ve své knihovně najít knihu O rodičovství a už se jen učit. Jakmile budou malým lépe rozumět, budou je moci zkontrolovat. A nakonec pokud nemáte rádi Sims 2 rádio, není nic lepšího, než si do hry dát své mp3. Jednoduše své mp3 vložte do dokumety/EA Games/The Sims 2/ Music a kterékoliv složky a pak ve hře v nastavení zvolte možnost vlastní stanice a udělejte si seznam. Hned se vám bude hrát lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama