Život v bytě

14. srpna 2010 v 14:26 | M&E Sims 2
ZVB

Přestěhujte se z nudného venkova do velkoměsta a sledujte svět z výšky pátého patra. Zabydlete se v luxusním apartmánu, nebo v bytě se spolubydlícím. Popovídejte si se sousedy a stoupejte ve vaší kariéře. Tento možná bohužel, ale třeba taky ne poslední datadisk vyšel v srpnu 2008.

Podrobnosti:Pronájem: Stěhování do bytu je stejné jako do vlastního domu. Máte tu vlastní schránku, ale budete muset každé pondělí platit nájem. Jen nemůžete moc upravovat podlahy, zdi a sloupky podle sebe. Jakmile se přistěhujete, brzy se nastěhují i vaši sousedé. To neznamená, že nemůžete mít více svých domácností v jednom domě, ale právě naopak. Vztahy s bývalými sousedy se nezmění.

Sousedé: V bytě máte k ostatním ještě blíž než kdykoliv předtím. Výhoda? Jak v čem. Je dobré se sousedy vycházet a nedělat moc hluku. Někteří sousedé nadělají hluku dost. Hluk může vzbudit vaše simíky, dokonce i malé děti. Můžete mlátit na stěnu, ze které hluk jde a nebo zajít za sousedem a stěžovat si. Je lepší mít postele u stěny, ze kterou nikdo jiný nesousedí a když to tak nejde, dejte na ni hodně dekorací a nábytku. Zajděte k sousedům na návštěvu a spřátelte se s nimi. Když chcete na chvilku odejít bez dětí, ohlídají vám je sousedé, pokud s nimi máte dobré vztahy. A možná pravá láska čeká za vedlejšími dveřmi.

Domácí: Nestažte se marně opravit ucpaný záchod a vykašlete se na volání deratizátora. Domácí to udělá za vás. Stačí za ním zajít, nebo mu zavolat. Domácí také udržuje zahradu, vytírá společné prostory, zalévá květiny. On je ten, komu platíte nájemné, které máte ve schránce.

Spolubydlící: Chcete už konečně bydlet bez rodičů, ale nemáte moc peněz? Opatřete si spolubydlícího. Spolubydlící najdete v novinách, po telefonu, nebo přes počítač. Objeví se vám tabulka se simíky, kteří shánějí pronájem a můžete se podívat na jejich osobnost a body dovednosti. Spolubydlící není postava, kterou můžete ovládat, ale můžete se podívat, jak se má. Udržujte spolubydlícího šťastného, aby platil část nájmu. Po čase se z vás stanou přátelé a možná něco víc. Nabídněte spolubydlícímu, ať se nastěhuje, nebo zasnoubení a pak, když přijme, stane se z něj normálně ovladatelá postava. Když se budete nesnášet, můžete ho vyhodit. Můžete mít jen jednoho spolubydlícího.

Magie: Ve velkých městech je větší pravděpodobnost, že potkáte opravdu zvláštní simíky. Pokud vašeho simíka přitahuje nadpřirozeno, staňte se čarodějnicí. Venku máte šanci nějakou čarodějnici potkat, skamarádit se a požádat o zasvěcení do cesty světla nebo temnoty, záleží, jestli potkáte hodnou, nebo zlou čarodějnici. Když se váš simík stane čarodějnicí, obdrží knihu kouzel, kotlík a může začít studovat. Časem se vám budou otvírat nová kouzla . Kouzla se dělí do 3 druhů: dobrá kouzla, neutrální kouzla a zlá kouzla. Je na vás jakou cestu si vyberete. Pomáhájte simíkům a zlepšujte přátelství, vyčarujte si večeři, teleportujte se, ničte vztahy a zakládejte požáry. Dejte sbohem autům a naučte se létat na koštěti. Dopraví simíka- čaroděje do práce, do školy, na obecní pozemek, kamkoliv si budete přát.

Ostatní: Váš simík se probudí na zklápěcí posteli, umyje si zuby a obličej, v šatníku si z věšáku vybere oblečení, po točitém schodišti sejde dolů ke dveřím, pozdraví souseda, vypne tichý režim na mobilu, koupí si sváču v automatu a vydá se do města plného obchoďáků a hlavně spousty zajímavých lidí. Nový úhel pohledu 45° vám ukáže život trochu jinak. Odhalte tajemství tajemné knihovny, třeba dovede vašeho simíka za svou životní láskou. Odleťte na tajný pozemek za Velkou čarodějnicí světla, nebo temnoty. Užijte si život v bytě!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama