The Sims 2

5. září 2010 v 19:26 | M&E Sims 2
TS2


Pokud jste hru The Sims 2 zatím nevyzkoušeli a uvažujete o tom, jste na správné adrese. Doufám, že vám tento článek poradí, pomůže a potěší.
Začněme tedy od začátku. Tato hra se považuje za simulátor života a neříká se tomu tak nadarmo.

Podrobnosti:


Rodina: V této hře si můžete vytvořit vlastní rodinu, podle vašich představ. Vše je ve vaší režii. Pro začátek si můžete vybrat hned z pěti věkových kategorií (batole, dítě, teenager, dospělý, starý). Následuje propracovaný výběr vzhledu, oblečení, vlastností, aspirace a mnoha dalšího. Pokud plánujete velkou rodinu, nechybí samozřejmě ani rodinné vztahy.

Domov: Máte rodinu, skvěle. Tak na řadu přichází dům. Bude to malý domeček, honosná vila nebo malá chata? Můžete si vybrat hned z několika již vytvořených domů, nebo koupit parcelu a vytvořit originální dům přesně podle vašich představ. Režim výstavby má opravdu mnoho možností naleznete tam několik set maleb na stěny, podlahových vzorů, tašek na střechu, plotů, dveří, oken atd. Simíkům do domu můžete dát krb, schodiště, výtah (v datadisku Podnikání pozn. Autora). U každého správného domu nesmí chybět zahrada, a tak tomu není ani u Simíků. Zahradu u vašeho domů můžete obohatit květinovými záhony, stromy, dokonce i bazénem.

Zařizování domů: A teď už nezbývá než pokračovat k samotnému vybavení domku. V režimu nákupu si vyberete přesně, co potřebujete. Nachází se tu opravdu pestrý výběr stolků, židlí a křesel, postelí, vybavení kuchyně, elektroniky, osvětlení, zájmových předmětů, koupelnového vybavení, osvětlení a dekoračních předmětů. Bohužel, ale máte u nové rodiny omezené finance. Rozmístění a vše ostatní je samozřejmě stále ve vaší režii, dávejte ale pozor, aby měl Simík vždy dost prostoru pro pohyb. Jen nezapomeňte na důležité předměty, které by během hry mohly chybět J.

Hra: Ještě před začátkem si doporučuji projít výukové lekce, které vám jistě se hrou poradí. I tuhle část máte za sebou? Teď už mi tedy nezbývá nic než vám pogratulovat. Tak už nemarněte čas, vaši Simíci jsou připraveni a mají celý život před sebou.

Základní potřeby Simíků: Nezapomínejte, že Simíci jsou vlastně živé bytosti. Potřebují jíst, občas si dojít na WC, dodržovat hygienu, spát, a poté ještě méně důležité, ale přesto celkem podstatné potřeby jako: pohodlí, zábava, společnost a pocit čistoty/životní prostředí.

Možnosti hry: Možnosti hry se liší u věkových kategorií, ale vesměs jsou stejné. Můžete se přátelit i nepřátelit s ostatními Simíky, sbírat dovednostní body čímž se vám otevřou další možnosti v dané oblasti. Jako dospělý Simík nebo teenager si můžete najít práci, zato jako dítě musíte chodit do školy a psát domácí úkoly. Simíci také můžou chodit na obecní pozemky, kde mohou nakupovat, potkávat se se sousedy, prostě si užívat. Možností je opravdu mnoho jako v normálním životě. A můžete jich mít ještě víc, pokud si koupíte některý z opravdu povedených datadisků.

Ostatní možnosti hry: Vaši Simíci: stárnou tzn. jednoho dne zemřou ať už stářím nebo nějakou nehodou, mohou mít děti, mají svá přání i obavy, také k nim patří zájmy a vzpomínky, které mají pečlivě uschované a vy do nich můžete kdykoli nahlédnou a dozvědět se něco o jejich minulosti.
Dále můžete ve hře vytvářet vlastní sousedství, psát příběhy nebo zajímavé okamžiky zachytit herním fotoaparátem.

To vše a mnohem více vás čeká v jedinečné hře, která je tu již od roku 2004. Doufám, že vám tento článek pomohl se rozhodnout, nebo alespoň poodhalil možnosti této jedinečné hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama