Roční Období

16. října 2010 v 16:25 | M&E Sims 2
roční období
Nudí vás pořád stále stejné bezvětří? Tady je déšť a mlhy, tak proč ne i u simíků? Užijte si všechna 4 roční období plná nečekaných změn počasí, ale i spoustu dalších novinek. Tento v řadě už pátý datadisk prostě musíte mít.

Podrobnosti:Počasí : Už v sousedství si můžete nastavit, jak se období budou střídat a můžete i některá vynechat. Počasí je opravdu nevypočitatelné a nikdy nevíte, kdy během slunného letního odpoledne může přijít bouřka. Vyplatí se podívat v televizi na předpověď, i když ten chlápek vám občas nic neřekne :) Sice se stmívá a svítá pořád v 7, ale smrt po zásahu bleskem je zajímavá. Na podzim opadá listí, v zimě postavíte sněhuláka, na jaře budete na zahradě pěstovat rajčata a v létě si vychutnávat teplé sluníčko.

Zahradničení: Kdo by nechtěl ochutnat své vlastní ovoce? Vyberte si ze tří druhů ovocných stromů. Buďte trpěliví a po prvním ovoci "bez chuti" přijde i to skvělé. Postavte si skleník, udělejte pár záhonů a pěstujte zeleninu. Nezapomeňte na květiny. Zahradu musíte taky ošetřovat a zalévat. Možná se dostanete do zahradnického spolku. Když se jim bude vaše zahrada líbit, dostanete peněžní odměnu a třeba i studnu splněných přání. Udělejte si 100% ovocný džus a salát.

Nový typ oblečení: Bylo by fakt divné, kdyby simík byl na sněhu v kraťasech a tílku. Pro tyto případy je nový typ oblečení na ven. Zabalte simíky do teplých svetrů, tlustých bund a oteplovaček. Mezi účesy najdete různé čepice. Vlezlé počasí vás už nezastaví.

Teploměr: I simíkům může být občas horko nebo zima. U každého najdete teploměr,který byste měli udržovat na zelené úrovni. Když je teploměr červený, ochlaďte simíka třeba skokem do bazénu. Pokud zmodrá, začne simík kýchat a nachladí se. Udržujte simíkům přijatelnou teplotu.

Simorosti: Další nové podivné stvoření. Po zombíkách, upírech a dalších přicházejí tihle zelení tvorové. Oblečení v zelených šatech s listím na hlavě. Malá batolata mají na hlavě kopretinu. Když simíci milují svou zahradu a přeženou to s chemickým postřikem, promění se v simorosta. Simorosti mají jen 3 potřeby: lásku, sluneční světlo a vodu. Simorosti můžou mít děti, které ale vznikají úplně jiným způsobem, než normální simíci. Stačí vyjít ven a dát příkaz vašemu simorostovi: vytvořit simorosta. A nový člen domácnosti je na světě. Liší se také ve věkových kategoriích- rodí se rovnou jako batolata a teenageři neexistují.

Ostatní: V zimě možná potkáte tučňáka.Zabruslete si i v létě, dejte simíkovi, na kterém vám záleží dárek, vyrobte si horkou čokoládu. Čeká na vás 6 nových kariér: hráč, učitel, novinář, právník, dobrodruh a hudebník. A postavte u vašeho bazénu zaoblené rohy. Nezapomeňte chytat ryby, i když občas chytnete jen starou botu, ale pstruh chutná výborně. A jako bonus tu je nové sousedství.
Myšáček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M&E Team M&E Team | Web | 16. října 2010 v 18:47 | Reagovat

:) Míšo si zlato...

2 me-sims2 me-sims2 | 17. října 2010 v 14:17 | Reagovat

Jo díky. Já věděla, že ti to bude trvat a neměla jsem co dělat :D

3 ♥Kokolka♥Tvé SBé (obíhám) ♥Kokolka♥Tvé SBé (obíhám) | Web | 25. října 2010 v 16:13 | Reagovat

Ahojky třídila jsem SB a zařadila jssem tě do DObrých SB ... :D Podívejse na důvod atd... :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama