Prosinec 2010

Můj poslední článek v tomto roce

31. prosince 2010 v 14:10 | M&E Sims 2 |  Oznámení
Tak a je tu poslední den v roce, téměř všichni jistě jdou někam slavit s kamarády no prostě si pořádně užít poslední hodiny roku 2010.
Já bych řekla, že to byl vážně povedený rok. Dnes v noci jsme si i s Míšou dělali takové menší hodnocení. V tomto roce jsme si také například založili tento blog. Řekla bych, že za ten půlrok co ho máme se nám to povedlo celkem slušně rozjet a doufám, že to půjde stále stejně dobře, nebo možná i líp ;-)
Teď přicházím do fáze děkování, kde chci poděkovat hlavně spřáteleným blogům, protože právě vaše komentáře a podpora nás vede k takovýmhle výsledkům. Také samozřejmě i všem ostatním návštěvníkům, moc děkujeme za komentáře a za to, že jste navštívili právě ten náš blog.

Tak a těď už nezbývá nic jiného než vám všem poprát všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky a skvělých zážitků.

Loučí se,
Eve

 PS: Simíci zachráněni komix Ve dvou se to lépe táhne pokračuje!
V  roce 2011 se můžete těšit na pokračování :)

Na nějaký čas bez sims

26. prosince 2010 v 17:19 | M&E Sims 2 |  Oznámení
http://me-sims2.blog.cz/
Myslela jsem, že tohle se mi nikdy nestane, abych neměla v počítači sims, ale bohužel.

Ahoj, asi bude nejlepší začít od začátku a to od 22.12 kdy můj brácha přijel domů na prázdniny. Jelikož má v Praze svůj monitor a doma pouze počítač který používá jen o víkendech musela jsem mu půjčit ten svůj. Začal vyklízet disk a celý PC přeinstalovávat takže já smozřejmě na počítač nemohla, protože bez monitoru to tak nějak nejde. Večer jsem do něj začala tak trochu rejpat že by mi ten počítač mohl dát, když ho tak "připravuje". No a co se taky nestalo, pod stromečkem rozbalím jeho počítač. Samozřejmě radost největší, ale teď nastává problém SIMÍCI. Jelikož mám některé datadisky půjčované (ale pššš :D) mám tak trochu problém jak je zase sehnat. Ale Míša (Myšáček) je tak hodná že mi je přiveze :) sice né uplně všechny, ale to nevadí. Doufám, že se mi povede zachránit všechny uložené hry abych nepřišla o svůj komix. Původně jsem měla v plánu pořádně s tím teď hnout a hodně dílu nafotit, ale asi to nepůjde. No takže s tím snad hnu po novým roce. Už se moc těším, že si budu moct nastavit plnou grafiku aniž by se mi to sekalo, protože tenhle počítač je přeci jen rychlejší.

Eve

Cheaty filmařské, pozemkové a pro sousedství

23. prosince 2010 v 9:00 | M&E Sims 2 |  Cheaty
Hodí se pro všechny, kdo rádi natáčí své simíky, nebo když se chcete zbavit se veškeré vody, nechat vymazat všechny simíky, nebo si dát podlahu na silnici.

7. kapitola- Nová adresa

21. prosince 2010 v 18:30 | M&E Sims 2 |  Fotky nelžou
Fotky nelžou
Tak konečně další díl :)

Vánoce IV.

20. prosince 2010 v 16:38 | M&E Sims 2 |  Nábytek
veryicon.com
Vánoční downloady IV.
A poslední "Adventní" várka downloadů je tu. S menším zpožděním, ale hlavně že je ne? Jako druhý dárek je tu Vánoční lay. Dal mi moc práce protože furt nechtěl pasovat (potvora jedna) no už to je jakž takž Ok jen takovej zub se kterým ještě asi něco udělám. No mino to jsem taky o víkendu pekla cukroví. Máme rekordních 5 druhů, už mě z toho mazaní marmeládou a namáčení v čokoládě začínalo hrabat. No a teď k samotným downloadům. Už jsem moc nevěděla co přidat, protože jsem downloady z mých oblíbených stránek už vyčerpala na předchozí nadílky. Ale snad se vám to bude líbit :) Je to nábytek a dekorace do vašich simích domků...

Problém s designem

18. prosince 2010 v 23:57 | M&E Sims 2 |  Oznámení
Promiňte že tu není menu a tak, ale dělala jsem nový design a nějak mi to nešlo nastavit (text byl stále mimo stránku atd.). Tohle je jen přechodná verze zítra to snad dám do pořádku a dodělám i to menu a snad i nějaký nový články.
Tak se nezlobte a držte palce ať se mi to povede ;-)
Eve

Chety podle dodatků

15. prosince 2010 v 13:00 | M&E Sims 2 |  Cheaty
Některé chety fungují, jen v některých dodatkách. Např. změna z obecního pozemku na kolej, změna času, získání odměn v kariéře atd.

Vánoce III.

12. prosince 2010 v 19:47 | M&E Sims 2 |  Ostatní
veryicon.com
Vánoční downloady III.
A spolu s třetí adventní nedělí je tu i již v pořadí třetí dávka downloadů. Tentokrát jsem neměla žádný nápad co přidat, takže jsem zvolila takový vánoční mix ze stánky modthesims.info jinak asi určitě již víte že pro stahování odsud musíte být zaregistrovaní. Pokud ne úplně na konci stránky najdete návod.
Jinak omluvte prosím teď moji (ne)aktivitu, ale nějak teď nemám čas. Další díl komixu bude snad už příští víkend spolu s trochu zimním designem.

Cheaty TS2

8. prosince 2010 v 12:00 | M&E Sims 2 |  Cheaty
Každý z nás potřebuje se simíky trochu "pomoci". Díky tomu jsou tady chaety, které vám zajistí peníze, narození dvojčat a mnoho dalších.

Když chcete použít nějaký cheat musíte stisknout Ctrl+Shift+C a pokračovat...

Ve dvou se to lépe táhne

7. prosince 2010 v 17:17 | M&E Sims 2
obálka komix
Stav: ROZEPSANÝ
Fotí a píše: Eve
Datadisky a kolekce ve hře: TS2, Mazlíčci, Ve světě podnikání, Roční období, Volný čas, Šťastnou cestu, Noční život, Univerzita, (IKEA), H&M, Pro rodinný život, Luxusní život, Koupelny a kuchyně, Život v Bytě
Počet epizod: asi 13
Hlavní postavy: Kate, Chris, Mike, Claire, Amy, Julia
Děj:
Úvod: Kate a Claire jsou dvojčata po stránce vzhledu jsou téměř stejné, ale jinak jsou naprosto rozdílné jako oheň a led. Bydlí spolu a jsou naprosto nerozlučné.
1. Epizoda: Mezitím co Kate je doma, Claire vyráží se svým přítelem na ples. Kate jí to ze srdce přeje, ale chtěla by s Claire někdy něco podniknout. Těsně před tím než holky odchází do práce má Claire divný telefonát, který ukončí ve chvíli, když Kate zahlédne.
2. Epizoda: Kate si myslí, že Claire má opět večerní plány jen s Mikem, ale plete se. Claire pro ni připraví překvapení a rozhodne se ji vzít s sebou a představit kamarádovi Mika. Holky se nádherně oblečou a vyráží...
3. Epizoda: Mike a Chris, čekají na holky v restauraci, mezitím se Mike pochlubí plánem jet s Claire do Ćíny, protože to byl vždycky její sen. Pohodu však přeruší telefonát, který je vysvětlením, proč holky zatím nedorazily. Měli totiž nehodu a byli převezeny do nemocnice, kam za nimi míří kluci.
4. Epizoda: Chris a Mike, míří do nemocnice, kam odvezly holky. Po příjezdu nedostávají žádné informace a musí čekat. Po dlouhém čekání přichází recepční. Již podle jejího pohledu soudí, že nenese dobré zprávy. Jedna z dívek zemřela...
5. Epizoda: Kate se náhle probouzí z kómatu ve kterém byla několik dní. Vše však není v pořádku, má amnézii a téměř na nic si nevzpomíná. Mezitím se na její stav jde ptát Chris. Když se dozví, že se probrala má obrovskou radost. Sestra ho za ní, ale nechce pustit a tak si vymyslí, že je její přítel a že jsou zasnoubeni.
6. Epizoda: Sestra provede vyšetření a povolí Chrisovi návštívit Kate, ale pod podmínkou, že ji neřekne nic o mrtvé Claire. Kate si, ale jak na Claire tak na Chrise vůbec nepamatuje. Přesto však věří, že spolu dříve chodili. Chris si sice uvědomuje jak to musí mít těžké, ale nemůže si pomoci a ve lži pokračuje.
7. Epizoda: Kate začíná Chrisovi opravdu důvěrovat. A ještě aby ne protože zamilovaný Chris s ní trávý každou svou volnou chvilku. Ale jak sama Kte říká, je jen otázka času, než se všechno pokazí. A tak, když se Kate vrací z rehabilitace zaslechne rozhovor Chrise a Amy, kteří se právě baví o tom, zda by měli nebo neměli Kate říkat o její sestře.
8. Epizoda: Chris se snaží Kate vysvětlit, proč jí tajil smrt její sestry. Kate si to však nechce nechat vysvětlit a jak sama řekne nechce jeho ani Amy už v nikdy životě vidět. Z nemocnice je brzy propuštěna a bez váhání se vydává na hřbitov. Tam však potkává Claiřinýho bývalého přítele, který jí ze smrti jeho přítelkyně obviňuje. Chová se k ni strašně, ale právě v pravý čas přichází Chris aby ji zachránil. A právě díky tomu se mezi nimi vše vrátí do starých kolejí.


Vánoce II.

5. prosince 2010 v 18:18 | M&E Sims 2 |  Ostatní
veryicon.com
Vánoční downloady II.
A další adventní neděle je tady, další ohořelá svíčka znamenající kvapem se blížící Vánoce. Jako minulý týden se ptám, tak jak přípravy pokročili?
U mě žádná sláva, času je přece ještě dost, naštěstí už mám vymyšlené všechny dárky jen vyjet nakupovat. Dost o mě, co nového mám nachystáno pro vaše simíky? Podívejte se sami...

OMLOUVÁM SE ZA NEFUNKČNOST DOWNLOADŮ, V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ SE POKUSÍM OPRAVIT, ALE MYSLÍM, ŽE DOWNLOADY BYLY Z parsimonious.org SMAZÁNY.


Ve dvou se to lépe táhne- 4. díl (Špatné zprávy)

3. prosince 2010 v 17:24 | M&E Sims 2 |  Ve dvou se to lépe táhne
obálka komix
4. Epizoda- Špatné zprávy
Počet fotek: 11
Postavy: Mike, Chris, Kate, Recepční, Sestra
Děj: Chris a Mike, míří do nemocnice, kam odvezly holky. Po příjezdu nedostávají žádné informace a musí čekat. Po dlouhém čekání přichází recepční. Již podle jejího pohledu soudí, že nenese dobré zprávy. Jedna z dívek zemřela...
Předchozí díly: →Úvod, →1. epizoda, →2. epizoda, →3. epizoda

Happy Birthday

1. prosince 2010 v 1:00 | M&E Sims 2
Tenhle článek bych chtěla věnovat oslavenkyni Evče. Všechno neeeeeeej k 15 hodně štěstí, zdraví, lásky, kluků, jedniček a hlavně hodně simíků :) A mám tu narozeninový minikomix.