Květen 2011

Domy, domky, domečky

26. května 2011 v 17:50 | M&E Sims 2 |  Domy
Určitě už všichni znáte ty staré a ohrané domy z TS2 a chtělo by to něco nového a zajímavého. Tak mám tady pro vás kolekci domů, které si myslím určitě užijete.


Hned na začátek Rubikova kostka. Kdo by v ní nechtěl přenocovat?? Potřebujete univerzitu, noční život, podnikání, šťastnou cestu a kolekci pro rodinnou zábavu.

Download: home_by_jrw.rar


Více v c.č.
Útulný obývák

23. května 2011 v 15:05 | M&E Sims 2 |  Nábytek


A je tu pro vás krásný, útulný obývák úplně strašně mě zaujal. Sama jsem si ho stáhla a taky jsem se rozhodla se o něj s vámi podělit. To jsme hodná co :D :-P
Tak snad se vám taky líbí :)

Bublinovka 3- vítěz

20. května 2011 v 20:22 | M&E Sims 2 |  Zábava


Co dodat. Nápady byly fakt originální, které bych ani nečekala :D A hlavně jsem si už dala víc práce s tím obrázkem, tak snad to oceníte :)


Bublinovka 3

14. května 2011 v 22:56 | M&E Sims 2 |  Zábava


A po nějaké době tady máme další bublinovku z fotkou z komixu. Chvilku bude trvat než přidám další díl, protože ještě musím nafotit historické díly a ještě to bude chvilku trvat. Tak čekám na vaše originální nápady a slibuju, že už si dám s diplomem pro vítěze víc záležet.


Egypt set II.

13. května 2011 v 19:02 | M&E Sims 2 |  Ostatní
Pokračování, egyptských věcí tentokrát skvělý set od mistyk
Doufám, že se líbí

Fotky ze hry II.

11. května 2011 v 19:11 | M&E Sims 2 |  Fotky ze hry (Eve)
Tak možná víte, ale asi spíš né, že jsme byli minulí víkend s Myšáčkem na takovým menším The Sims nákupu. Míša si koupila kolekci koupelny a kuchyně a já datadisk Život v Bytě.
Samozřejmě jsme to musela hned vyzkoušet a tak jsem si udělala novou rodinku. No vlastně jen jednu simku a kočku. A protože v tomto datadisku jsou jako novinka čarodějky hned jsem chtěla zkusit co taková čarodějka může dělat.

No a pro vás jsem si připravila několik foteček, tak snad se budou líbit...

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
(Kliknutím zvětšíte)→ A omluvte prosím jeden připletený neupravený obrázek a několik překlepů. Že já blb si to po sobě nepřečetla :)Ve dvou se to lépe táhne- 8. díl (Něčekané shledání)

6. května 2011 v 18:24 | M&E Sims 2 |  Ve dvou se to lépe táhne
8. Epizoda- Něčekané shledání
Počet fotek: 15
Postavy: Chris, Kate, Sestra (Amy), Mike
Děj: Chris se snaží Kate vysvětlit, proč jí tajil smrt její sestry. Kate si to však nechce nechat vysvětlit a jak sama řekne nechce jeho ani Amy už v nikdy životě vidět. Z nemocnice je brzy propuštěna a bez váhání se vydává na hřbitov. Tam však potkává Claiřinýho bývalého přítele, který jí ze smrti jeho přítelkyně obviňuje. Chová se k ni strašně, ale právě v pravý čas přichází Chris aby ji zachránil. A právě díky tomu se mezi nimi vše vrátí do starých kolejí.
Předchozí díly: →Úvod, →1. epizoda, →2. epizoda, →3. epizoda, →4. epizoda, →5. epizoda, →6.epizoda, →7.epizoda

Aplikace se zhroutila

4. května 2011 v 18:20 | M&E Sims 2 |  Oznámení
Určitě nejsem sama, komu se tohle někdy stalo. Už někdy na podzim a pak asi v lednu jsem musela simíky přeinstalovávat a pak řešit jestli ty downloady fungujou nebo ne. Vžycky se mi to povedlo až doteď. V sobotu jsem si koupila s 50% slevou kolekci kuchyně a koupelny a nainstalovala. Od té doby simíci nešli. No spíš takhle, načetlo se sousedství, ale moje komixová rodinka vůbec, zhroutilo se to. Ty ostatní i někdy šly. Pročetla jsem snad celý forum na http://forum.thesims2.cz/ udělala všechno co tam bylo a stejně nic. Ale to bych nebyla já, abych na to nepřišla :D Takže rada pro všechny, když se vám tohle stane- možná máte vádný některý download, nebo musíte smazat soubory Accesory.cache a Groups.cache (najdete je v EA Games/The Sims 2) Takovéhle soubery jsou celkem 4 a tyhle 2 způsobují zhroucení. Taky vždy, když je smažete a hrajete, tak se po hře zase objeví. Tak je musíte před každou hrou smazat, aby fungovala. A co nakonec pomohlo mě? Moje rodinka bydlí ve staženém domě, tak jsem ho jednoduše stáhla znova a nainstalovala do hry a už to funguje. Tak jsem byla ráda, že komix může pokračovat a Ginny můžu poslat ty fotky :)