Leden 2012

Oči

28. ledna 2012 v 21:34 | M&E Sims 2 |  Genetika
Říká se, že oči jsou zrcadlem naší duše. Malé děti se rodí s modrými, které vypadají hravě a roztomile. Tak si i můžeme spojit lidi s modrýma očima. Zelené vypadají tajemně, hnědé jsou k nakousnutí jako čokoláda, červené patří upírům. Než bych je všechny vyjmenovala, trvalo by to hodně dlouho. Mám tady pro vás spoustu simíkovských očí, stačí vybrat ty správné. Stahujte kliknutím na obrázek. A nepotřebujete žádné dodatky.

Tyto oči vás sledují a všechno ví :)

Bublinovka 9- vítěz

28. ledna 2012 v 17:54 | M&E Sims 2 |  Zábava
Tentokrát moc nápadů sice nebylo, ale ani se nedivím, sama bych asi na nic nepřišla. Vítězce gratuluju :) ale nějak jsem se bohužel nemohla dostat k ní na blog, abych jí napsala o vítězství. No budu doufat, že si to třeba přečte.

Zimní oblečení

19. ledna 2012 v 18:18 | M&E Sims 2
Tak konečně (no spíš bohužel) skoro všude nasněžilo. Proč bohužel? Já mám sice ráda zimu, dokonce ji miluju, ale jen na horách. A tady ve městě stojí za houby. Hned je z toho břečka a člověk aby jezdil o tramvaj dřív. Naštěstí ten sníh tady zase roztál. No a jestli je zima u vás nebo není, stáhněte oblečky pro simíky, protože u nich na 100 % je :) Stahujte kliknutím na obrázek.

Stylový kabát s páskem zdůrazňující štíhlý pas. Možná jen ty boty by měly být také v černé barvě. Známka od módní policie- 2 a potřebujete Noční život.

14. kapitola- Z upíra simorostem

13. ledna 2012 v 12:00 | M&E Sims 2 |  Prokletí
V minulých dílech: Phoebe je stále sama doma a čte si deník Emily z roku 1994. Ostatní jsou někde na nákupech a odpoledne se pomalu krátí. Chris se kdysi dávno dostal k Emily pod nátlakem v Itálii, kde měl přítelkyni. Susan mu zmazala vzpomínky, ale ještě je stále možnost vzpomenout si. Chris si vzal Susan. A Emily se změnila ze zlé upírky na hodnou a chtěla něco víc než krev. Kdo je to malé dítě, které převrátilo jejich svět naruby se dozvíte v tomto díle.


Bublinovka 9

4. ledna 2012 v 21:51 | M&E Sims 2 |  Zábava
Další noční bulinovka tentokrát se dvěma duchy. Opět je fotka z komixu. Na obrázklu je duch Freddyho, který pak ožil, a jednoho bývalého Phoebe. Co si tam mohli říct? Čekám na vaše originální nápady a jak se zase pobavím. Kdyby vás zajímaly příčiny smrti, tak jeden uhořela druhého zasáhl blesk.
Červený duch:
Žlutý duch: