16. kapitola - Slet čarodějnic

29. března 2012 v 9:00 | M&E Sims 2 |  Prokletí
V minulých dílech: Phoebe byla sama doma. Pátrala v domě a objevila hned několik zajímavých věcí. Našla Chrisovu upíří rakev a jeho v ní. Našla Freddyho, o kterém jí Emily vyprávěla. Pak si četla deník Emily z roku 1994, kdy přivedla do rodiny Chrise a proměnila ho v upíra. Také se kvůli ní Emily stala simorostem, i když původně měla být opět člověk. Pak ještě prohledala ložnici čarodějky Susan. Našla knihu kouzel a kotlík. Jenže ostatní se vrátila už domů a Phoebe se srazila se Susan ve dveřích. Co se bude dít dál se dozvíte v tomto díle.

Hned na mě vyjela" No pojď sem! Co si tady dělala? Chceš snad se stát čarodějkou? No to asi těžko. Teď něco uvidíš."

"Néééééé, prosím ne....Já....se..strašně omlouvám..já to něměla dělat..." omlovala jsem se. Přerušila mě: "No to jsi teda neměla, nech si ty stupidní výmluvy, jsi až moc zvědavá a chceš vědět všechno."

Viděla jsem ji jak si mlnula ruce a zle se ušklíbla. "Co jsi to se mnou udělala? Zářím jak, no spíš vypadám jako bych hořela."

Utíkala jsem pryč a ona ještě za mnou křičela: "Však tohle tě naučí nelézt do mé ložnice. Jestli to uděláš ještě jednou, bude to mnohem horš!!."

Možná řvala ještě něco, ale už jsem byla pryč. Rychle jsem doběhla do své koupelny a právě včas.

Ta mrcha na mě seslala střevní chřipku. Bylo mi hrozně. Žaludek jsem měla na vodě.

Šla jsem si lehnout do obýváku a přemýšlela jsem. Tak tu máme upíra, simorostku, z mrtvých vstalého vraha, čarodějku. Co přijde dál? Sophie sice má jen bělmo, ale taky v tom bude něco nadpřirozeného. Takže jediní normální jsme tady Dean a já? No a nakonec zjistím, že Dean je já už vážně nevím co, asi začnu koukat častěji na horory.

Přišel za mnou Dean mě trochu rozptýlit. Dokonce mi i jednou držel vlasy. Víckrát už by to prý nevydržel :) Je vážně jako můj starší brácha. I když, který brácha by to udělal?

Pak jsme ještě docela dlouho do noci hráli šachy. Spíš jsem vyhrávala já a trochu jsem si z něj dělala srandu. Ale jeho ego to snad ustálo. Pak jsem si šla lehnout, protože mi ještě moc dobře nebylo.

Mezitím k nám přiletěla na koštěti návštěva a to doslova. Jedna čarodějnice ještě víc zlá než je Susan. Jméno mi vypadlo.

A jak vím, že je ještě více zlá? Zrovna jsem vyšla schody nahoru a chtěla jít do pokoje, když jsem zaslechla jejich rozhovor. Susan ji představovala Chrisovi. Mluvila o tom, že ona má nějakou vysokou funkci v jakési čarodějnické radě, která má 3 části. Hodné čarodějky, neutrální a nakonec zlé čarodějky. Ony jsou zřejmě velké kamarádky. Doufám, že tu není kvůli tomu, že jsem zjistila, co je Susan zač. Ale to jsem asi jen paranoidní.

Sotva se za nimi zavřely dveře, hned Susan vyprávěla o svém dnešním zlém kouzlu. Myslela tu mou střevní chřipku.
Ta druhá čarodějka se tvářila pobaveně a dokonce se i smála.

Chris raději odešel, pravděpodovně na lov. Ani se mu nedivím, taky bych nechtěla být ve společnosti dvou čarodějek. I když jako upírka bych z nich takový strach neměla. Tesáky by to jistily.

Jenže tesáky nemám a stejně jsem se bála, aby mi něco neudělaly. Spát jsem nemohla, a proto jsem šla za Deanem.
On ještě také nespal. Koukal na televizi. Po asi pěti minutách jsme ji vypli, protože tam jako obvykle nic nebylo.

Pak jsme jen seděli a povídali si. Vyprávěla jsem mu o celém dni. Jak mě Nateova mamka vyhodila z jeho pohřbu. Jak jsem našla Chrisovu rakev, oživlého Freddyho, Emilyn deník a knihu kouzel a kotlík Susan. Nic ho z toho nepřekvapilo, jen ten oživlý Freddy. O něm nic nevěděl. Trochu jsem na něj vyjela: "Proč jsi mi to nikdy neřekl? "No...já..." soukal ze sebe. "To si myslíš, že bych to někomu vykecala?!?" "Ne, jde spíš o to, že bys mi to nevěřila." Tím mě zchladil: Jo, to máš asi pravdu, promiň." "To je dobrý, by jeden neřekl, co všechno existuje co?" "To ne no." Pak se zeptal:" A náhodou ještě něco jsi tam někde nenašla, jako nejen o dospělých?" "Nenašla, ale myslím si, že něco bude se Sophie." Najednou se zatvářil docela klidně, jakoby on sám měl nějaké tajemství. Pak ještě řekl: "Musíme zjistit ještě něco o Freddym." Pak jsme si jenom plánovali, jak zjistit víc a čas letěl. Po pár hodinách jsem odešla.

V pokoji Susan se svítilo až do rozednění. V té tmě to vypadalo děsivě. Ale mě už to bylo jedno. Usnula jsem a nic mě neprobudilo. A střevní chřipka mě přešla.

Jak se vám líbil díl? Co říkáte na zlé kouzlo? Udělá jí Susan ještě něco? Jak zjistí Phoebe s Deanem víc o Freddym? A má snad i Dean nějaké tajemství?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lilianne Lilianne | Web | 30. března 2012 v 19:37 | Reagovat

Susan je škodlibá mrcha, ale tak dalo se to čekat...:-D Snad už ale Phoebe nic neudělá...Myslím, že Dean má nějaké tajemství týkající se Phoebe, že má taky nějaký nadpřirozený "talent"...
A ty záchody ve tvrau muchomůrky? Bomba :-D

2 Shenny © Shenny © | Web | 5. dubna 2012 v 13:29 | Reagovat

Super díl..

3 Alex Alex | Web | 5. dubna 2012 v 16:36 | Reagovat

Fakt super diel :-) nemyslím že jej ešte niečo Susan spraví ale tak je hrozná takže možno aj áno.. Neviem :-D nechám sa prekvapiť :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama