Duben 2012

Poslední článek

16. dubna 2012 v 22:04 | M&E Sims 2 |  Oznámení
Asi jste si všimli, že poslední dobou sem žádný články už nepřidávám. Nějak není moc času a už to není, co bývalo. Neříkám, že je to úplný konec, ale jestli se sem někdy já nebo Eve vrátíme, bude to ještě dlouho trvat. Kdo četl z vás komix Prokletí, přečtěte si i poslední díl :)
Chtěla bych vám všem moc poděkovat za všechny komentáře (včetně reklam :D), za hlasy v anketě a za podporu, abych dál psala. Vždycky jsem si je všechny moc ráda přečetla. Díky blogu jsem se naučila upravovat obrázky do komixů i bublinovek (ale design už ne). Dali jste mi toho hodně a děkuju vám za to :)
Kdybych měla říct co mě na blogu bavilo nejvíc, řekla bych, že komix Prokletí. Sice ten můj první mě taky bavil kvůli tlustému oblečení a romantickému příběhu. Prokleté jsem už měla víc promyšlené. Celá historie mi trvala déle (nebyla to žádná inspirace filmem) a postahovala jsem hodně oblečení, postav, vlasů apod. Pochopila jsem, jak kouzlí čarodějnice, jak upíři by se uškvařili na slunci a jak simorosti jsou v noci nesnesytelní (když pořád chtějí světlo).
Nakonec mi chybí jen říct, že jsem tenhle blog měla ráda a dost pro mě znamenal. Je čas jít zase dál, ale nezapomenu. Doufám, že jste sem rádi chodili a možná se jednoho dne vrátíte :)

17. kapitola- Naposledy

15. dubna 2012 v 21:44 | M&E Sims 2 |  Prokletí
Asi si říkáte, proč naposledy. Sice komix se ještě ke konci nechýlí, ale bude mít nakonec rychlejší konec. Sims 2 jsem nehrála asi od začátku ledna. Nebojte dovyprávím vám příběh a tady je: