17. kapitola- Naposledy

15. dubna 2012 v 21:44 | M&E Sims 2 |  Prokletí
Asi si říkáte, proč naposledy. Sice komix se ještě ke konci nechýlí, ale bude mít nakonec rychlejší konec. Sims 2 jsem nehrála asi od začátku ledna. Nebojte dovyprávím vám příběh a tady je:

Léto a vysněné prázdniny už klepaly na dveře. Dean s Phoebe ještě měli práci s Freddym. Řekli o něm Emily a za pomocí Susaniného kouzla se jim ho opět podařilo vrátit do světa mrtvých. Sice to nevrátilo život pár obětím, které zemřeli ve spánku, ale on už měl klid. Malou Sophie její matka potrestala asi týdenním zákazem na počítač. A vymazala jí pamět, aby už mrtvé nikdy nevyvolala. Přestože je Susan zlá čarodějka, i tohle má své meze.
Phoebe se vzpamatovávala ze smrti svého kluka a Dean jí pomáhal. Hned na začátku července jeli všichni k moři do Itálie. Phoebe viděla moře poprvé v životě. Hned když v noci dorazili (Kvůli Chrisovi), se Phoebe ponořila do vody. A najednou se proměnila v mořskou pannu. Místo nohou ocas, byla v šoku. Tohle bylo její prokletí. Pak z vody vylezla a byla opět člověk. Napůl člověk, napůl mořská panna. Později jí Emily řekla o prokletí mořských pannen. Láska a zamilování zabijí nápadníky mořské panny, ale pravá láska zabije jí. Proto jí umřeli všichni kluci, do kterých se kdy zamilovala.
Chris díky své proměně v upíra kdysi ztratil pamět, ale jak viděl Phoebe v pravé podobě, na všechno si vzpomněl.
On sám se jednou zamiloval do mořské panny. Phobe je jejich dcera. Chris Phoebe převyprávěl společně příběh o lásce a kruté přeměně. Její matka se jmenovala Lindsay. Zamilovala se do člověka a na lásku zemřela, ale ještě předtím porodila dceru. Emily je již nějakou dobu sledovala, a tak se dítěte ujala a Chrise proměnila v upíra.
Ztratil pamět a stal se z něj upír toužící pouze po krvi. A jak všichni víte, upíři nemohou mít děti. Čí pak jsou Dean a Sophie?
Sophie je dcera kohosi přímo vystřiženého z hororu. Stačí se podívat na ty její oči. A Chrisovi ani nijak nevadilo, že ho Susan podvedla. On tekrát byl ještě skoro novorozený upír toužící jen a jen po krvi svých obětí.
A Dean? Vzpomínáte si na podivné zvuky za temných úplňkovýách nocí? Přesně tak, Dean je vlkodlak. Jeho otec byl vůdcem smečky. Proto nemá rád Chrise. Upíři se odnepaměti s vlkodlaky nesnáší.
Phoebe pomalu začalo docházet, že je zamilovaná do Deana a on do ní taky. Po návratu domů se dali konečně dohromady. Jenže podle prokletí jejich láska zmamená pro jednoho z nich jistou smrt. Ale pro koho? Pravá láska, nebo jen pobluznění mysli? Pravá láska. A opravdu se stalo něco hrozného. Ke konci prázdnin vzal Dean Phoebe do blízkého lesa ohrazeného vysokým plotel. Vysvětlil jí, že je to les, kde bývá za úplňku, aby nikomu neublížil. Sice měl být úplněk až další noc, ale prokletí zapůsobilo. Dean se najednou proměnil. Phoebe ani nestihla utéct. Deana ovládli jeho zvířecí instinkty a jako vlk viděl ve Phoebe potenciální oběť. Prokousl jí hrdlo a Phoebe umírala. Poté se opět přeměnil zpět v člověka. Hned mu došlo, co se stalo. V slzách vzal skoro mrtvou Phoebe a utíkal s ní domů. Opatrně ji položil v obýváku na pohovku, bohužel už mrtvou. Okamžitě všichni přiběhli k ní a brečeli pro ní. Dean ze všech nejvíc. Nikdo nechtěl Phoebe pohřbít, ale nevěděli co dělat. Prozatím ji zavřeli do Chrisovi rakve a on ve dne jen byl v tmavém sklepě a nespal. Ztratil svoji sotva nalezenou dceru. Každý se snažil najít nějaké řešení, ale bylo už příliš pozdě. Nakonec Susan zavolala hlavní čarodějce. Ale ne té zlé jak by se od ní očekávala, ale bílé čarodějce, která kouzlila jen ve jménu dobra a světla. Susan jí za to slíbila, že se zaslíbí už navždy světlu. Bílá čarodějka přiletěla a podařilo se jí Phoebe znovu oživit a tím zlomit její prokletí. Ze Susan se stala hodná čarodějka. Všichni byli rádi, že mají Phoebe zpátky.

The End

Tak snad se vám i tenhle stručnější konec líbil. Co říkáte celkeově na komix? Nezklamal vás konec?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evil-Angel Evil-Angel | E-mail | Web | 16. dubna 2012 v 15:49 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu je kontrola SB. Pokud chceš být i nadále SB, tak se prosím zapiš.

2 Alex Alex | Web | 19. dubna 2012 v 14:46 | Reagovat

Dobré, škoda ale že je sposledný...
Aj som si myslela že to bude vlkodlak. A dobre je že Phoebe je zase späť :-)

3 Lilianne Lilianne | Web | 25. dubna 2012 v 16:43 | Reagovat

Ach jo, je mi tak líto, že komix už nebude pokračovat, podle toho, co jsi napsala, by to bylo čím dál tím zajímavější...opravdu škoda...:-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama