Zábava

Bublinovka 9- vítěz

28. ledna 2012 v 17:54 | M&E Sims 2
Tentokrát moc nápadů sice nebylo, ale ani se nedivím, sama bych asi na nic nepřišla. Vítězce gratuluju :) ale nějak jsem se bohužel nemohla dostat k ní na blog, abych jí napsala o vítězství. No budu doufat, že si to třeba přečte.

Bublinovka 9

4. ledna 2012 v 21:51 | M&E Sims 2
Další noční bulinovka tentokrát se dvěma duchy. Opět je fotka z komixu. Na obrázklu je duch Freddyho, který pak ožil, a jednoho bývalého Phoebe. Co si tam mohli říct? Čekám na vaše originální nápady a jak se zase pobavím. Kdyby vás zajímaly příčiny smrti, tak jeden uhořela druhého zasáhl blesk.
Červený duch:
Žlutý duch:

Bublinovka 8

28. listopadu 2011 v 21:34 | M&E Sims 2
A zase jednou bublinovka. Určitě vám tenhle simík něco říká, jo je to Dean z komixu prokletí. Tohle je už celkem stará fotka a nějak jsem nenašla lepší využití a připadalo mi, že by to byla škoda, když tady vypadá vtipně. Jestli chcete vědět další detaily, tak je zrovna v pokoji Phoebe. Tak čekám na všechny vtipné komentáře, co by si mohl myslet. Pokud čtete komix Prokletí, tak nejpozději příští pátek (a tak s hodně velkou pravděpoboností) bude další díl s trochou tajemna ve sklepě a opět černobílou historií.

Bublinovka 7- vítěz

7. října 2011 v 22:11 | M&E Sims 2

Tak jsem se zase jednou pobavila při čtení vašich nápadů :) Tentokrát je vítězem Mrs. Shenny, takže gratuluju :) Vy ostatní nezoufejte, třeba vyhrajete příště.
A ještě bych chtěla dodat pro čtenáře komixu Prokletí, brzy bude konečně další díl. Teď nebylo moc času se školou atp. Mám nafoceno pár fotek a snad to o víkendu dodělám, tak se brzy můžete těšit na další díl. Řeknu jen, že bude trochu tragický a smutný, nebude chybět déšť a záchranka. Ale víc už neprozradím :)

Bublinovka 7

30. září 2011 v 21:05 | M&E Sims 2

A je tu další bublinovka. Jestli vám to prostředí připadá povědomé, je to z mého klipu :) Čekám na nejvtipnější komentář a vítěz dostane od nás diplom :D a samozřejmě mu to napíšu na blog.
Co říka: Odporný šarlatán a chlápek vedle

Bublinovka 6- vítěz

12. září 2011 v 15:52 | M&E Sims 2

Tentokrát bublinovku vyhrála Abby, která již bohužel na svém blogu skončila, ale i tak jsme jí na památku udělala diplom.
Jinak třikrát hurá konečně se vracím a blog a začnu být trochu aktivní :)

Bublinovka 6

20. srpna 2011 v 16:50 | M&E Sims 2
Ahoj, moc se pomlouvám, že tu ode mě teď nejsou žádné články, ale srpen mám hrozně nabitý. Včera večer jsem se vrátila z chalupy odkud jsem 14 dní jezdila na brigádu no a dneska večer razím ven s kamarádkama no a odpoledne balím, protože zítra ráno odjíždím na tábor. Takže na blog nemám vůbec čas. Proto přidávám alespoň jeden článek za srpen, víc toho asi tento měsíc nestihnu. Takže tady máte bublinovku, je to fotka, ze s cény v restauraci, kterou uvidíte v příštím díle Ve dvou se to lépe táhne (bude zveřejněn začátkem září).CO ŘÍKÁ ČÍŠNÍK:
CO ŘÍKÁ CHRIS:

Bublinovka 5- vítěz

29. července 2011 v 17:26 | M&E Sims 2

Gratulace vítězi a čest poraženým. Děkuji vám všem za účast a příště to určitě vyjde :)

Bublinovka 5

22. července 2011 v 18:00 | M&E Sims 2
Tak prázdniny zatím ještě v první půlce, ale článků tady moc není. Není moc času. Teď když čtete tenhle článek jsem já i Eve na táboře bez připojení :) Jako vždycky se těším na vaše originální nápady a užijte si léto dokud to ještě jde :)

Bublinovka 4- vítěž

3. července 2011 v 14:20 | M&E Sims 2
Nejprve bych moc chtěla poděkovat všem co se bublinovky účastnili, všechny nápady byli skvělé a věřte opravdu nebylo lehké vybrat vítěže. Moc gratuluju Eny-Kai a doufám, že se vám obrázek líbil. Tak zase příště u další bublinovky.Jinak užívejte si prázdnin :) No moje aktivita asi nebude moc valná protože jsem skoro pořát někde pryč. Ale dneska a zítra se pokusím udělat díl nebo dva ke komixu Ve dvou se to lépe táhne. Tak se máte na co těšit...

Bublinovka 4

28. června 2011 v 21:53 | M&E Sims 2


Tak a je tu moje první bublinovka, pro kterou jsem vybrala fotku hrdinek z komixu Ve dvou se to lépe táhne. Na fotce je zachycena velmi znavená Claire, která usnula v talíři pečeného kuřete.

CO SE ZDÁ CLAIRE (v červeném):
CO SI MYSLÍ KATE (v bílém):
Těším se na vaše nápady :) ;-)

Bublinovka 3- vítěz

20. května 2011 v 20:22 | M&E Sims 2


Co dodat. Nápady byly fakt originální, které bych ani nečekala :D A hlavně jsem si už dala víc práce s tím obrázkem, tak snad to oceníte :)

Bublinovka 3

14. května 2011 v 22:56 | M&E Sims 2


A po nějaké době tady máme další bublinovku z fotkou z komixu. Chvilku bude trvat než přidám další díl, protože ještě musím nafotit historické díly a ještě to bude chvilku trvat. Tak čekám na vaše originální nápady a slibuju, že už si dám s diplomem pro vítěze víc záležet.

Bublinovka 2- vítěz

18. dubna 2011 v 20:13 | M&E Sims 2


Tak na začátek bych měla určitě říct, že bylo doost těžké vybrat vítěze. Jeden nápad lepší než druhý :) Ale nakonec jsem vybrala tenhle komentář od Joy, který patří i tenhle diplom :) Gratulace

Bublinovka 2

9. dubna 2011 v 15:11 | M&E Sims 2


Je tady další bublinovka. Takže buďte kreativní a vymyslete co nejoriginálnější text. Vítěz bude u nás mít diplom :)

Bublinovka- vítěz

16. března 2011 v 20:40 | M&E Sims 2

A máme tady po 2 týdnech vítěze bublinovky. Gratulujeme DomiQe* za tenhle originální nápad :D

Bublinovka

1. března 2011 v 18:25 | M&E Sims 2

Než konečně začnu s novým komixem a upřímně ještě to chvíli potrvá, tak mám tady pro vás jednu fotku z toho minulého. Je to v horkých pramenech na ostrově Twikkii. Není to nikdo z hrdinů, ale tahle momenta mi přišla zajímavá. No a teď už jen napište, co mohle ten sedící simík říct tomu druhému. Nejlepší text napíšu do bubliny a napíšu ti na tvůj blog :)
 
 

Reklama